• Ubytování Praha 8 - Zobrazit stránky v českém jazyce   
  • Accomodation Praha 8 - Switch to English   
  • Unterkunft Praha 8 - Seiten auf deutsch zeigen   
  • Alojamiento Praha 8 - Consulte las páginas en el idioma español   
  • Жилье Прaгa 8 - Показать сайты на русском языке   
Ubytovanie Praha 8
Praha 8 - ilustračné foto

UBYTOVANIE

ODPORÚČAME

Odporúčame Vám navštíviť tiež portál Ubytovanie Slovensko, ktorý obsahuje odkazy na viacej ako dveste penzionov a hotelov v Slovenskej republike. Veľký výber ubytovania v Prahe ponúka rázcestník Hotel-Ubytování.

PRIDAŤ ODKAZ

Hotel Antonie ****
[ Ubytovanie Praha 8 - U stírky 1 ] - Praha

Hotel Antonie

Hotel v Prahe ubytovanie Antonie okolia a história:. Praha je hlavné a súčasne najväčšie mesto Českej republiky, historická metropola Čiech, ležiace na rieke Vltave, vo vnútri Stredočeského kraja. Do dnešnej podoby sa vyvíjala jedenásť století. V okolí hotela Antonie v Prahe je veľa miest, ktoré stojí za to navštíviť: Petřínska rozhľadňa, Pražský hrad, Pražský poludník, Vyšehrad, Planetárium, Skanzen Řepora, Štefánikova hvezdáreň, Hladová múr, Letohrádok Belveder a mnoho ďalších atraktívnych a krásnych miest, ktoré vás určite zaujmú.

ceny od 1 350,00 Kč


, nachádza sa priamo v hoteli: NIE
Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 15Informačná službaZdravotné stredisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Pranie prádlaBezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: ÁNODomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: ÁNOPožičovňa DVD, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKlimatizáciaParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNONefajčiarske prostredieSprievodca, je poskytované zadarmo: ÁNOZaistenie kultúrnych a športových akciíHotelový transportTaxiÚschovňa bicyklovSekretárske služby, je poskytované zadarmo: ÁNOZmenáreň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOInternetový kútik, je poskytované zadarmo: ÁNOBazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: NIETenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIEFitness, nachádza sa priamo v hoteli: NIESquash/ricochet, nachádza sa priamo v hoteli: NIEDetské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKino, nachádza sa priamo v hoteli: NIEDivadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIEZber húbJazda na koniReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 150 metrov)Bar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 150 metrov)Kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOLobby bar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPivnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Internetová kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOSnack bar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO

Hostel Praha Ládví **
[ Ubytovanie Praha 8 - Davídkova 443/114 ] - Praha

Hostel Praha Ládví

Všetky izby hosteli Praha Ládví sú novo zariadené a majú spoločnú kúpeľňu a sociálne zariadenie na poschodí. Medzi ďalšie vybavenie každej izby patrí uzamykateľné skrinky, spoločná kuchynka s mikrovlnou rúrou, varičom, varnou kanvicou a kuchynským riadom. V Prahe ubytovanie Praha Ládví hostel gastronómia:. Hostel Praha Ládví v Prahe ponúka stravovanie vlastné, ktoré si môžete pripraviť v zariadenej kuchynke, alebo môžete navštíviť nejakú reštauráciu v okolí a pochutnať si na nejakom dobrom jedle.

ceny od 550,00 Kč
TV miestnosťZdravotné stredisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Pranie prádla, je poskytované zadarmo: NIE (cena 150,00 €)Bezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: ÁNOObchodné centrum, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Izbová službaBezbariérový prístupParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov), je poskytované zadarmo: NIE (cena 100,00 €),stráženéInternet, je poskytované zadarmo: ÁNONefajčiarske prostredieRecepcia 24 hodínZmenáreň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOSauna, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1500 metrov)Diskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Kino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Solárium, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1500 metrov)Kasíno, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Whirlpool, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1500 metrov)Masáže, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1500 metrov)Reštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Bar, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Pizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Pivnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)

Hostel a ubytovna Libeň **
[ Ubytovanie Praha 8 - U Meteoru 29/37 ] - Praha

Hostel a ubytovna Libeň

Na každom poschodí je spoločné sociálne zariadenie pre izby, rozdelené vždy pre mužov a ženy. Hostel a ubytovňa Libeň ubytovanie v Prahe služby. Samozrejmosťou hosteli a ubytovne Libeň v Prahe je bezdrôtové pripojenie k internetu zadarmo, vrátane možnosti využitia počítača v hale hosteli. Batožinová miestnosť zdarma. Personál hostela a ubytovne Libeň v Prahe zaistí transfer na letiská, stanice aj do centra, turistického sprievodcu.

ceny od 204,00 Kč


, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)

, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 700 metrov)

, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)
Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 25TV miestnosťInformačná službaZdravotné stredisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Obchodné centrum, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Bezbariérový prístupParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieRecepcia 24 hodínTaxiÚschovňa bicyklovDivadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Reštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)

Hotel Aida ****
[ Ubytovanie Praha 8 - Kubišova 23 ] - Praha

Hotel Aida

ceny od 8 772,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosťPrednášková sálaInformačná službaPranie prádlaBezpečnostná schránkaIzbová službaDomáci maznáčikoviaBezbariérový prístupInternetNefajčiarske prostredieRecepcia 24 hodínZaistenie kultúrnych a športových akciíHotelový transportTaxiZmenáreňPožičovňa bicyklovNočný klubDiskotékaZber húbWellness/ kúpeleReštauráciaBarKaviareňZáhradaLacné ubytovanie
Doporučte tyto stránky:

KONTAKT

E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865

FOTOGALÉRIA